Jak uwolnić się od kredytu frankowego?

28 czerwca 2021 by Brak komentarzy

Podanie do sądu kredytu frankowego to do tej pory najskuteczniejsze rozwiązanie. Pozbędziesz się nie tylko zawadzającego kredytu, lecz ponadto niezgodnej z prawem umowy. W tym artykule udowodnimy Ci, że możliwe jest funkcjonowanie bez kłopotu, jakim są kredyty frankowe.

Zaskarżenie umowy frankowej – czy to ma sens?

Adwokaci i sędziowie są jednomyślni, niemalże wszystkie umowy frankowe są odpowiednie do zaskarżenia. Duża liczba z nich obejmuje kruczki prawne i niemoralne zapisy, które nie powinny mieć miejsca w umowie kredytowej. Kancelaria prawna Adwokat Car Trójmiasto ma wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu tego typu umów a w pomoc frankowiczom w angażuje się od długiego czasu. Zaufaj profesjonalistom i pozbądź się umowy frankowej.

Jak mogę zaskarżyć mój kredyt frankowy?

Najtrudniejszą rzeczą jest sama decyzja. Gdy jesteś zdecydowany na podjęcie tego kroku, skontaktuj się z kancelarią prawną. Gdańsk, Gdynia i Sopot o miejsca, gdzie działa kancelaria prawna Adwokat Car. Warto wybrać godne zaufania miejsce, bo to właśnie ci adwokaci będą występować w Twoim imieniu przed sądem. Nawet jeśli jesteś obeznany z prawem, bez dobrego zespołu nie dasz rady wygrać procesu sądowego. A zaskarżyć bank można tylko jednokrotnie. Do tego potrzebny jest rozbudowany team składający się z osób z wielu sektorów, który ma szeroką wiedzę w tej kwestii. Proces może trwać w okolicach dwóch lat, musisz być na to przygotowany, gdy chcesz uwolnić się od umowy frankowej. Duża część kredytów frankowych zostaje unieważniona, więc jest duża szansa, że też Ty pozbędziesz się tej niedogodności. Pomoc frankowiczom to bardzo rozległy temat, więc wybierz kogoś z doświadczeniem, a z pewnością uda ci się uzyskać odpowiadający Ci wynik.

Co zrobić potem?

Gdy już zaskarżysz kredyt frankowy, zauważysz jak w Twoim życiu pojawia się nadzieja. Zaufaj Adwokatom Car, profesjonalnie, z wielką starannością i zaangażowaniem zajmą się Twoją umową frankową i wypracują najlepszą metodę. A po wygranym procesie będziesz mógł w końcu cieszyć się życiem bez kredytu.