Jak śnieżnobiałe uzębienie wpływa na naszą samoocenę?

Obecnie wiele osób cierpi z powodu kompleksów związanych z zębami. Gabinety protetyczne w Krakowie podejmują się złożonych stomatologicznych wyzwań, takich jak uzupełnianie ubytków/luk lub odtwarzanie uzębienia. Jest to możliwe dzięki naszej pracowni protetycznej, która tworzy preparaty stomatologiczne potrzebne w tej profesji. Wszystko zaczyna się od udręki klienta z jego uzębieniem. Jest to spowodowane kłopotami różnego rodzaju, najczęściej dotyczy to koloru i kształtu uzębienia lub jego braku. Z tego powodu jest duże zainteresowanie dzięki stomatologii estetycznej. Takie zabiegi pomagają odzyskać pewność siebie, a także umożliwiają  zaprezentowanie swojej osoby w udoskonalonym, uśmiechniętym wydaniu. Badania wykazały, że osoby uśmiechnięte są odbierane jako milsze oraz bardziej urodziwe.

Pracownia protetyczna – wyjątkowe miejsce

Jesteśmy pracownią protetyczną z wieloletnim stażem, tworzymy na zamówienie najwyższej jakości pod nazwą Fakhari – link. Współpracujemy z firmą kurierską, dzięki czemu zamówienia przychodzą do klientów nieuszkodzone w wyznaczonym terminie. Mamy szeroką ofertę, która spełni wymagania każdego klienta. Jedną z naszych specjalności jest implantologia. Polega ona na odbudowie uzębienia za pomocą implantów. Pomaga to wzmocnić uzębienie oraz poprawić jego estetykę. Jest także możliwość odbudowy na implantach. Trafny wybór dla osób, które utraciły uzębienie. Zajmujemy się także tworzeniem szyn. Jednymi z bardziej popularnych są szyny relaksacyjne tłoczone metodą formowanie wgłębnego oraz szyny do wybielania. Pierwsze z nich służą do zmniejszenia nacisku szczęki, drugie jak sama nazwa wskazują poprawiają koloryt płytki nazębnej. W tym celuprodukujemy licówki oraz wspomniane wyżej szyny wybielające. Licówki są stosowane w celu poprawienia estetyki uzębienia. Zabieg tego rodzaju cieszy się popularnością ze względu na najmniejszą inwazyjność.

Nowoczesne techniki stosowane do upiększania stanu uzębienia

 Bardzo nowoczesną technologią jest proteza termoplastyczna. Obecnie cieszą się one bardzo dużym uznaniem wśród osób z problemami natury stomatologicznej. Gabinety stomatologiczne, które chcą wzbogacić swoją ofertę często inwestują w tego typu rozwiązanie. U nas możesz znaleźć:

  • akrylopolimer,
  • akron,
  • nylon,
  • acetal.

Te materiały charakteryzują się doskonałą estetyką, wytrzymałością, komfortem oraz higieną. Decydując się na tego typu rozwiązanie możesz mieć pewność, że to dobry wybór. W naszym asortymencie znajdziesz także Inlay i onlay. Ta nowoczesna technologia polega na wypełnianiu luk w zębie za pomocą wkładów i nakładów koronowych. Wkład inlay stosuje się w przypadku gdy odbudowujemy zęby o dużej powierzchni, które służą do konsumowania posiłków. Po nakład onlay sięgają osoby, które chcą zrekonstruować sporą część zębów. Obsługujemy także technologię CAS/CAM dla indywidualnej techniki dentystycznej. Oznacza to projektowanie wspomagane komputerowo. Daje to możliwość stworzenia wielu prac protetycznych.