Zarabiaj z nami

Biznes z Forever to styl życia

Zarabiaj z nami z Forever Living Products. Zbuduj własny biznes, wolność i stabilność finansową.Styl życia szczęśliwego, spełnionego człowieka, którego sytuacja finansowa pozwala na pracę, gdy ma na to ochotę i odpoczynek, gdy tylko tak postanowi.

To stabilizacja finansowa, której budowa polega na spotkaniach z ludźmi i przekazywaniu im idei Forever, pokazywaniu im wspaniałej szansy biznesowej i możliwości, które się przed nimi otwierają. To możliwość realizacji marzeń.

Raz zbudowana struktura już zawsze będzie przynosiła Ci dochód, nie będziesz musiał pracować, by co miesiąc otrzymywać sutą wypłatę. A w przyszłości Twoją strukturę odziedziczą po Tobie Twoje dzieci – możesz zabezpieczyć je finansowo poprzez tylko jedną decyzję – rozpoczęcie stabilnego i sprawdzonego biznesu z Forever. Zacznij zarabiać – wystarczy rejestracja tutaj.

Biznes z Forever to alternatywa dla Twojej aktualnej pracy

Długie godziny spędzane w biurze, bez aktywności na świeżym powietrzu, bez spaceru w słoneczne dni? Brak czasu dla rodziny, ciągłe zmęczenie? A może zupełne zniechęcenie, brak wiary, że cokolwiek może się jeszcze zmienić? Wielu partnerów Forever wiodło takie właśnie życie, gdy ktoś opowiedział im o naszym domowym, dochodowym biznesie. Niektórzy zrezygnowali z dotychczasowej pracy, bo od początku wierzyli w swoje możliwości i zauważyli swoją szansę, inni traktowali Forever jako dodatkowe zajęcie po godzinach, wykorzystując go, by dorobić kilkaset złotych do swojej pensji. Jednakże ostatecznie każdy z nich zarabia tylko jako przedsiębiorca Forever, bo obserwują stan swojego konta bankowego. Widzą, że zarabiają zdecydowanie więcej niż kiedykolwiek wcześniej i nudna, nielubiana praca nie jest im już potrzebna 😉

Łatwe pieniądze? Nie, dziękuję, nie wierzę w to.

Chcecie znać prawdę? Też byliśmy sceptyczni. Nawet bardzo. Nie wierzyliśmy, że można zarabiać „prawdziwe”, duże pieniądze po prostu rozmawiając ze znajomymi! Biznes kojarzył nam się raczej z ciężką pracą po kilkanaście godzin na dobę, często za niewielkie pieniądze. Ale przecież tak właśnie wyglądają początki każdej firmy! Dlatego gdy o Forever opowiedziała nam siostra Mateusza, posłuchaliśmy i dość szybko o tym zapomnieliśmy 😉 Dopiero po jakimś czasie, gdy przy okazji wspomniała nam ile już zarobiła, zaczęliśmy traktować sprawę poważnie. Najbliższa osoba mówi Ci, że niewielkim nakładem pracy zarobiła konkretną kwotę, którą dostała już na konto – uwierzysz? Myśmy uwierzyli. I zaczęliśmy słuchać, a po powrocie do domu też czytać. I oczywiście szukać kruczków (prawnicy już chyba tak mają ;). Oczywiście przejrzeliśmy też opinie w internecie, szukając głosów osób, które nie dostały wypłaty lub mają problem z dostawą lub czymkolwiek innym – nie znaleźliśmy ANI JEDNEJ! Przeczytaliśmy regulamin i zasady współpracy – wszystko wciąż w porządku, a nawet więcej niż w porządku. I wtedy zrozumieliśmy, że bylibyśmy głupcami rezygnując z takiej szansy!

Jak to wygląda od kuchni?

Nie napiszę, że idealnie 😉 Mamy lepsze i gorsze dni, nie każdy jest różowy. Nie każde spotkanie kończy się rejestracją nowej osoby, nie wszyscy reagują optymistycznie. Ale fakt, że ktoś powiedział „nie”, wcale nie oznacza, że tak już będzie zawsze – czasem potrzeba trochę czasu, by pewne rzeczy przemyśleć. I osoby, które po spotkaniu nie są zainteresowane, odezwą się do Ciebie za miesiąc i powiedzą, że jednak są chętni. Albo skontaktują Cię ze swoimi znajomymi, którzy mogą być zainteresowani.

Wszystko zaczyna się od Twojej decyzji – to jedna decyzja, która może zmienić Twoje życie. Rozpoczynasz biznes, absolutnie bez ryzyka! Potrzebujesz chęci, entuzjazmu i czasu – to wszystko 🙂

Jak dokładnie wyglądają zasady i plan marketingowy Forever?

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z Forever i mieć możliwość zapraszania do biznesu innych, możesz wybrać jedną z dwóch możliwości:

1. opcja wymagająca mniejszych nakładów finansowych – wypełnienie aplikacji (formularza rejestracji) w wersji papierowej lub przez internet na tej stronie. Od tego momentu już na zawsze jesteś uprawniony do 15% zniżki! Następnym krokiem jest zakup produktów za kwotę 250 zł – możesz tego dokonać telefonicznie, dzwoniąc do Biura Forever pod numerem: +48 (22) 456 43 53 albo online poprzez swoje konto po dokonaniu rejestracji tutaj. Twoja aktualna pozycja to Novus Customer. Możesz zamawiać produkty ze zniżką, a następnie sprzedawać je za pełną cenę, zyskując każdorazowo 15% 🙂 Jednak by móc zaprosić kogoś do biznesu, musisz uzyskać pozycję Assistant Supervisor – aby tego dokonać musisz w ciągu dwóch miesięcy zrobić zakupy za 2 CC (tzw. Case Credits, czyli po prostu punkty), czyli za kwotę 1785 zł.

2. możesz od razu poważnie podejść do biznesu i zrobić zakupy za 2 CC, by od razu awansować i móc budować swoją strukturę. Najlepiej w pierwszym zamówieniu wybrać produkty, których sam będziesz używał, byś później mógł opowiedzieć innym o swoich doświadczeniach, pokazać im, że Tobie pomogły. Ty sam będziesz najlepszym przykładem, że produkty Forever dzięki swoim właściwościom sprawiają, że jesteśmy zdrowsi, piękniejsi, szczuplejsi i mamy więcej energii 🙂 Są na to dwa sposoby:

– wybrać z katalogu produkty, które wzbudzają Twoje zainteresowanie, odpowiadają na Twoje potrzeby lub na potrzeby Twoich najbliższych – od razu będziesz mógł im przedstawić produkt i pozwolić im na przetestowanie działania na sobie. Zrób zamówienie za 1785 zł, by awansować na pozycję Assistant Supervisor i na zawsze cieszyć się 35% zniżką!

– firma Forever istnieje już ponad 40 lat, więc wiemy które produkty ludzie uwielbiają i które przydadzą się każdemu, w związku z czym możesz zamówić specjalnie przygotowane pakiety bestsellerowych produktów:

  • TOF (Touch Of Forever) #9015 – zapłacisz za niego 1500 zł, zdobędziesz 1,1618 CC, ale ze względu na jego wyjątkowość i tak awansujesz na Assistant Supervisor’a 🙂
  • TOF #9005 – pakiet o wartości 2 CC
  • TOF #9007 – pakiet o wartości 1 CC

plan marketingowy Forever zawsze zdrowie zawszezdrowie.pl

Po awansie na Asystenta Supervisora uzyskujesz wynagrodzenie w wysokości 15% każdego zamówienia zasponsorowanych przez Ciebie Novus Customer oraz 5% od zasponsorowanych Asystentów Supervisora oraz ich grupy. Im więcej zdobędziesz awansów, tym większy procent od wartości zamówień Twojej grupy będziesz otrzymywał. Może masz ochotę zapoznać się z materiałem przygotowanym przez Forever, w którym poznasz pierwsze kroki do Managera?

Jeżeli masz pytania dotyczące planu marketingowego, współpracy lub po prostu chciałabyś/chciałbyś porozmawiać skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!

Po zakupach czas na przygodę!

Gdy osoba, której opowiedziałeś o Forever skorzysta z szansy otrzymasz od firmy wynagrodzenie w wysokości 420 zł.Po rejestracji i pierwszych zakupach warto stworzyć listę kontaktów – wypisz na kartce wszystkie osoby, które znasz. Skontaktuj się z każdym z nich, by opowiedzieć, że chciałbyś zaproponować im wspaniały, dochodowy biznes. Gdy tylko wypróbujesz produkty Forever i otrzymasz pierwszy przelew z pewnością będziesz chciał podzielić się z bliskimi szansą na wspaniałe życie!

Każda rozmowa przybliża Cię do zrealizowania wizji o życiu, o którym zawsze marzyłeś. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pozostajemy do Twojej dyspozycji – zadzwoń, napisz maila lub umów się na rozmowę przez Skype’a – jesteśmy tutaj, by Ci pomóc i wspierać Cię na Twojej drodze do sukcesu i finansowej niezależności 😉